Kozlovice se konečně představily doma. S novým koučem i posilou

804

Fotbalisté Kozlovic se poprvé od listopadu představili domácím fanouškům. Zimní a posléze koronavirová přestávka přinesla některé změny. Tu hlavní na trenérském postu. Nový kouč Chytrý prověřil v neděli síly kádru v utkání s třetiligovým Vyškovem.

Domácí se ve vedru rozkoukávali pomaleji, přesto měli první gólovou šanci. Strašák vyslal do úniku Schlehra, ten však trefil pouze tyč. A tak přišel trest. Ve 22. minutě přišel o míč Chudoba a africký útok Vyškova o sobě poprvé dal výrazně vědět – 0:1.

O deset minut později se předvedla možná posila Kozlů z olomoucké Sigmy. Teprve osmnáctiletý talent Gabriel Moussa pořádně protáhl hostujícího gólmana.

Ve 40. minutě pak chyboval střídající Střelec a hosté opět ukázali zabijáckou produktivitu. Po změně stran to navíc po druhém gólu Jeana bylo už 0:3.

Po hodině hry se Vyškov opět ve velké šanci nemýlil zásluhou Langera. Kozlovice ale nic nezabalily. Čestný úspěch mohl hlavou v 82. minutě zajistit domácím Gabriel Moussa, jeho pokus ale zastavila tyč. Kozli tak se silným soupeřem padli 0:4.

Už v neděli se Kozlovice od 16 hodin utkají s podzimním suverénem krajského přeboru ze Šternberka.