Jako den a noc. Zubři odehráli s Vítkovicemi dva naprosto odlišné duely

738

Dvojzápas s Vítkovicemi v rámci Generali Česká Cupu mají za sebou hokejisté Přerova. Zraněními oslabená sestava odehrála dva naprosto rozdílné duely. V úterý před domácími fanoušky Zubři utrpěli další vysokou prohru.

Hosté využili všechny z prvních čtyř přesilovek a v polovině zápasu vedli už 4:0. Domácí se sice ve třetí třetině zvedli a za stavu 0:6 zaznamenali čestný úspěch z hole Zbořila, dominanci extraligového celku však korunoval v 55. minutě Werbik a uzavřel na konečných 1:7 z pohledu Přerova.

Ve čtvrtek pak Zubři vyjeli k odvetě na ledě Vítkovic. Bez 11 zraněných hráčů, zato poprvé s obráncem kanadského Toronta Filipem Králem, útočníkem Martinem Ryšavým a brankářem Ondřejem Kacetlem. Právě Kacetl málem Přerovu vychytal překvapivé první body v poháru.

Zubři hráli s Vítkovicemi vyrovnanou partii do 38. minuty, kdy se prosadil v přesilovce Jan Hruška. Další gól už ve čtvrtek nepadl a domácí tak zvítězili fotbalově 1:0.

V úterý se Přerované představí doma. Od 18 hodin hostí Třinec.