Famózní Zubři doma přehráli lídra z Českých Budějovic!

647

Nečekaný debakl 1:8 na ledě Poruby chtěli hokejisté Přerova odčinit nejlepším možným způsobem. V sobotu hostili v souboji dvou nejlepších týmů Chance ligy jedenáct zápasů neporažené České Budějovice. Parádní výhra 4:2 nad suverénem jen potvrdila, že se ve středu v Ostravě jednalo o ojedinělý výpadek.

Jenže sobotní duel s Motorem nezačal pro Zubry dobře. Hosté šli díky většímu důrazu v předbrankovém prostoru do vedení 2:0 po brankách Jana Veselého a Lukáše Endála.

Dva góly během devíti sekund ve druhé třetině znamenaly náhlé srovnání skóre. V přesilovce se z dorážky prosadil Jiří Goiš. Hned po následném buly se přesně trefil Darek Hejcman.

Po minutě třetí třetiny se na levém křídle rozjel Radek Číp a střelou na bližší tyč překonal Kloučka. Podobně pak skóroval Filip Dvořák a ukončil své 21zápasové čekání na gól.

Další momenty pak patřily neskutečným zákrokům Lukáše Klimeše, který hlavně při nebezpečných přesilovkách Motoru udržel dvougólové vedení. Zubři si tak užili výhru 4:2 a po delší době také parádní atmosféru slušně zaplněné MEO Arény.