Deštivá fotbalová bitva v Beňově nakonec patřila Želatovicím

904

Ani deštivé počasí nenarušilo páteční přátelské utkání mezi domácím Beňovem a Želatovicemi. Zajímavé měření sil adepta na postup do krajského přeboru a tradičního účastníka této soutěže si nenechali ujít fanoušci obou celků.

A k vidění byla vyrovnaná partie. Favorizovaní hosté šli do vedení, poté poslali na hřiště prakticky kompletní novou jedenáctku a Beňov srovnal po akci Zbořiláka s Navrátilem.

Tuto šanci želatovický brankář Tomáš Čech likvidovat nemohl, v dalších tutovkách Beňova si ale počínal skvěle. V 61. minutě hostům vrátil vedení po rychlé akci Calábek. Domácí své šance nevyužili, Želatovice na konečných 1:3 upravily v poslední minutě díky Pavlu Němcovi.

V Želatovicích už se chystají na víkend, kdy se v areálu FC uskuteční tradiční Memoriál Ladislava Němce a Viléma Zbořila. Ten se letos kvůli koronaviru neměl vůbec uskutečnit, nakonec ale do Želatovic zamíří osm celků včetně olomoucké Sigmy, Slovácka či Opavy.