Čekání na fotbal skončilo. V Beňově bylo k vidění jedenáct gólů!

763

Čekání na fotbal na Přerovsku skončilo v sobotu. V Beňově bylo na programu přípravné utkání mezi domácím účastníkem 1. A třídy a Viktorií Přerov.

Pěkná divácká kulisa a krásné počasí doprovázely odpolední přátelský duel. Navrch v něm přeci jen měla divizní Viktorie, i když první poločas byla k vidění vyrovnaná partie. Až před koncem poločasu Přerov odskočil na rozdíl dvou branek.

Po změně stran už beňovským borcům přeci jen docházely síly. Zato Viktorka prostřídala s chutí si zastřílela. Diváci nakonec viděli parádních 11 gólů, Přerov zvítězil 8:3.

Pro Beňov se jednalo o malou náplast na předčasně ukončenou sezonu. Druhý tým 1. A třídy totiž letos výrazně pokukoval po postupu do krajského přeboru.

Přerovská Viktorka bude pokračovat v nastoleném tempu. Už v sobotu se utká doma s Novými Sady. Třeba konkurenční Kozlovice začnou s tréninkem až příští týden a první přátelské utkání plánují až na červen.