Basketbalistky poprvé doma padly. Nestačily na lídra z Bruntálu

626

Basketbalistky Přerova v pátek večer odehrály sedmé utkání letošní sezony. V domácí hale přivítaly neporažený B-tým Bruntálu. Ten si s sebou přivezl i posily z druholigového „áčka“, které si stejně suverénně počíná ve 2. lize.

A úvod utkání jasně patřil hostujícím hráčkám. Bruntál na Přerovanky vlétl a v prvním poločase si vytvořil klíčový devatenáctibodový náskok.

Ve druhém poločase Přerov zagresivnil obranu, což přineslo i pár vyhrocených momentů. Hlavně však vyrovnání hry. Na žádnou velkou stíhací jízdu to ale nebylo a přerovské ženy tak podruhé v sezoně a poprvé před domácími fanoušky padly poměrem 60:74.

Na lídra ztrácí Přerovanky v tabulce už dva body. Další utkání odehrají v pátek 31. ledna opět doma proti celku Basket Ostrava.