Zubři šokovali v přípravě Zlín. Nasázeli mu čtyři góly a zaslouženě zvítězili!

770

Potřetí se v rámci přípravného Zubr Cupu potkali v Meo Aréně hokejisté Přerova a Zlína. Předloni se díky heroickému závěru radovali z výhry po prodloužení Zubři, vloni už zvítězili 4:1 Berani. Kdo ovšem čekal podobnou nadvládu extraligového týmu i ve čtvrtek, šeredně se mýlil.

Už první třetina nabídla vyrovnaný hokej a první branku domácích v 6. minutě. Daniel Indrák šikovně tečoval nahození Mikuláše Zbořila. Zubři pak nevyužili dlouhou přesilovku pět na tři, mrzet je to ale nemuselo. V bráně totiž opět čarovala velká posila – Michael Petrásek.

Ve druhé třetině pak navíc Přerované Zlín začali přehrávat. Formace praváků Kratochvil, Hejcman, Číp zatápěla hostům tak dlouho, dokud Darek Hejcman neuklidil puk za Hufa podruhé. V polovině zápasu pak tečoval střelu Krisla nenápadný mladíček Matěj Svoboda, který zvýšil na 3:0 a připsal si už třetí gól v přípravě.

Čisté konto Petráskovi pokazil až zlínský tahoun Antonín Honejsek ve 44. minutě. Další šance Beranů ve třetí třetině ale přerovský gólman likvidoval a Mikuláš Zbořil chytře využil dostatek času na zakončení a zvýšil na konečných 4:1.

Zubři tak slavili pěkné druhé místo z domácího přípravného turnaje. Lepší byl tentokrát pouze Vsetín.