Zubři měli v Benátkách smůlu. I tak jsou třetí a užívají volna

621

Smolné utkání odehráli přerovští hokejisté v sobotu na ledě Benátek nad Jizerou. Od začátku byli lepším týmem a po průniku obránce Kubeše se z dorážky v 6. minutě prosadil Tomáš Sýkora. Zubři měli navrch, další šance ale nevyužili.

Tedy až na situaci ze začátku 34. minuty. Jiří Krisl v přečíslení dotlačil puk za Žajdlíka. Červené světlo svítilo, rozhodčí ale viděl údajný Krislův faul na brankáře. Místo uklidňujícího gólu na 2:0 následovalo vyloučení, přesilovka a šťastné vyrovnání Benátek. Matador domácích Radek Duda využil zvláštního odrazu puku od mantinelu.

Přerované pak měli další šance, ani ty největší však nevyužili. Došlo až na samostatné nájezdy, které v deváté sérii rozhodl domácí Adam Klapka kličkou à la Forsberg.

Zubři si tak před reprezentační pauzou odvezli bod a v tabulce jim patří krásné třetí místo. Nyní mohou nabrat síly a vyléčit šrámy.

V pátek 8. listopadu si pro fanoušky připravili akci s názvem Day Off. Od 17.15 budou na ledě Meo Arény připraveny aktivity pro nejmenší, chybět nebude ani hraní Playstationu ve VIP salónku se členem A-týmu či káva zdarma od Tomáše Sýkory a Jiřího Krisla. To je jen výčet z bohatého programu zajímavé akce.