Želatovice válí, deka je pryč. Soupeře kosí hlavně v penaltách

837

Po jarní mizérii a nepřesvědčivé přípravě bylo otázkou, jak vstoupí fotbalisté Želatovic do nového ročníku krajského přeboru. Už v prvním kole ale porazili 4:2 Opatovice, zbavili se deky a nyní jim po šesti odehraných zápasech patří s devíti body osmé místo tabulky.

Naposledy Želatovice přivítaly Velké Losiny. V 16. minutě sice prohrávaly 0:2, pak ale zavelel k obratu Michal Mackovík. Ve 29. minutě srovnával na 2:2 Dušan Zapletal. Hosté pak sice šli opět do vedení, po změně stran ale srovnal na konečných 3:3 svým druhým gólem v utkání Zapletal.

Želatovice tak už potřetí šly po 90 minutách do penaltového rozstřelu. A potřetí v něm uspěly a připsaly si bod navíc.

Ve středu navíc porazily i dosavadního suveréna soutěže. Zábřeh venku skolily 3:1 a připravili mu první porážku sezony.

Další domácí utkání odehrají želatovičtí fotbalisté v sobotu 21. září, kdy hostí vloni ještě divizní Ústí.