Viktorka se zvedá! Doma porazila silné Skaštice

836

Politi živou vodou po důležité výhře ve Všechovicích nastoupili fotbalisté Přerova do sobotního utkání proti silným Skašticím. Minulou sobotu tak zvítězili opět poměrem 2:1.

Za úvodní aktivitu byli Přerovští odměněni faulem na Kociana ve vápně. Penaltu suverénně proměnil kapitán Ondřej Václavíček.

Stejně jako ve Všechovicích dvougólové vedení v poločase zařídil po Dlouhého prodloužení o deset minut později přesnou střelou Tomáš Blažkovský.

A stejně jako ve Všechovicích se Viktorka po změně stran musela bránit náporu soupeře. Inkasovala však už pouze jedinkrát a a díky výhře 2:1 poskočila poprvé v sezoně na 12. místo tabulky. Pouhé dva body ztrácí Přerov na deváté Nové Sady, kam zajíždí už tuto sobotu.