Viktorka pět minut před koncem urvala bod v souboji se Stráním

955

Devět bodů v šesti zápasech nasbírali fotbalisté přerovské Viktorky od příchodu nového trenéra Davida Rojky. Zlepšení chtěli potvrdit na domácí půdě proti silnému Strání.

A začátek měli domácí z říše snů. Ukrajinec Vasyl Dan zvyšoval ve 31. minutě na 2:0. Strání ale kombinační hrou dělalo Přerovanům problémy. Závěr první půle pak byl pro domácí doslova hororový.

Hostům pomohla sporně odpískaná penalta, kterou proměnil ve 40. minutě Palík. O chvíli později srovnal Michalec a po hrubce brankáře Kvapila to bylo 2:3. Před odchodem do šaten studená sprcha.

Ve druhém poločase se ale iniciativy chopil Přerov a výsledkem bylo šťastné vyrovnání v 85. minutě, za kterým stojí skvěle kopnutá standardka Zimčíkem a právě střídající David Chuda, přestože rozhodčí napsali gól jako vlastní.

Viktorka tak nakonec může být spokojena s remízou 3:3 a desátým bodem do tabulky divize E. Kaňkou na sobotním utkání však byla výměna názorů mezi kapitánem Ondřejem Václavíčkem a Ukrajincem Danem, která nejspíš demonstrovala aktuální dění v přerovské kabině.

Trenér Rojka podobné chování mezi spoluhráči odsoudil a situaci v kádru chce řešit během zimy. Ještě předtím ale dvanáctý Přerov odehraje poslední duel podzimu na půdě třetího Hodonína.