Třinec na Spartaku dostal mamutí lekci. Přerov chce útočit na titul

1033

Po těsné výhře v Praze 7:0 absolvovali přerovští Mamuti domácí premiéru na speciálně upraveném hřišti Spartaku v Sokolské ulici. Do Přerova dorazili autobusem extraligových hokejistů třinečtí Sharks. Žraloci však na rozdíl od kolegů na ledě neodplouvali ve vítězné euforii. Mammoths zvítězili 27:6.

Hned první akce po výkopu Třince skončila touchdownem největší přerovské posily z Pardubic – Davida Holuba. Mamuti pak v první půli donesli míč do endzóny soupeře ještě dvakrát, hosté se prosadili jednou díky polské spolupráci, poločasový stav tak byl 20:6.

Přerované toto skóre ještě navýšili ve třetí čtvrtině díky druhému touchdownu Davida Holuba po úspěšném pasu quaterbacka Stokláska. Konečný stav 27:6 tak znamenal druhou výhru ve druhém utkání a posun na druhé místo tabulky.

Další utkání sehrají Mamuti 11. května v Hradci Králové, doma se opět představí v neděli 19. května, kdy hostí v odvetě pražské Mustangy.