Takhle by to šlo! Volejbalistky zvládly klíčové momenty a ovládly důležitou bitvu s Královým polem

798

Extraligové volejbalistky Přerova v sobotu večer hostily KP Brno. Čekala se vyrovnaná bitva, Zubřice se chtěly bodově dotáhnout právě na Královo Pole a poskočit do první osmičky tabulky.

Vyrovnaný první set splnil očekávání, pevnější nervy v koncovce nakonec měly domácí hráčky a po výhře 28:26 šly do vedení 1:0. Ve druhém setu pak Zubřice dominovaly a zvítězily 25:18.

Když už to ve třetím dějství za stavu 13:8 vypadalo na hladký triumf 3:0, hosté se zvedli a otočili na 20:25. Brňanky dokonce ve čtvrtém setu vedly už 16:11 a nervy přerovského trenéra Radima Vlčka opět byly na pochodu. Po hlasitém time outu se ale Zubřice probudily. Sadu po pěti servisech dopodávala Sára Kuželová. Domácí zvítězili 25:20 a 3:1 na sety.

Přerovanky ve čtvrtek v Brně vyzvou Šelmy, které se v pondělí po dohrávce s Ostravou posunuly do čela tabulky. Další týden Zubřice čeká cesta do Prahy, doma se představí až 30. listopadu proti Prostějovu.