Radslavice ve druhém poločase rozdrtily Mostkovice a míří za záchranou

759

Z nižších fotbalových soutěží jsme se tentokrát zaměřili na utkání 1. B třídy. Radslavice do ní postoupily po vítězství v okresním přeboru před dvěma lety a rády by se stejně jako v minulé sezoně udržely.

Doma proto musí sbírat body, v neděli však hostily těžkého soupeře z Mostkovic. Po bezbrankové první půli se však domácí fanoušci rozhodně nenudili. Krásná návštěva 111 diváků se dočkala pěti branek, z toho hned čtyř do sítě hostů.

O dva góly se postaral René Zich, který v 64. minutě zvyšoval už na 3:0. Hosté v závěru pouze korigovali, poslední slovo si ale vzal Filip Strnad a pečetil na konečných 4:1 pro domácí. Ti se tak odpoutali od předposledního místa tabulky a aktuálně jim v 1. B třídě patří 11. místo.