Opava na Kozlovice vyrukovala s Manziou a spol. Rozhodl jediný gól

757

Se zimní posilou Manziou, zkušeným prvoligovým záložníkem Janem Řezníčkem a dalšími členy širšího kádru prvoligového A-týmu nastoupili fotbalisté opavské rezervy do utkání na trávníku Kozlovic.

Kvalita lídra divize byla od počátku na hřišti znát. První poločas ale Kozli přežili bez úhony a dokázali silnému soupeři vzdorovat.

Po změně stran hosté ještě přidali. První šance Součka a Řezníčka ještě gólem ne skončily, v 68. minutě už ale aktivní Souček našel Jana Řezníčka, který vstřelil jediný gól nedělního utkání.

Kozli se tak přes prohru 0:1 nemají za co stydět. V tabulce divize jim se 30 body patří osmé místo.

Přerovská Viktorka je po debaklu v Hranicích 0:5 stále předposlední s šestibodovým náskokem na momentálně sestupující Ústí.