Mamuti drží neporazitelnost i první místo. Hradec zadupali v první půli

708

V pozici neporaženého týmu vstupovali přerovští Mamuti do pátého utkání 2. ligy amerického fotbalu. Na krásně zaplněný stadion Spartaku dorazili Dragons z Hradce Králové, které Přerov na jejich hřišti porazil 21:7.

Stejné skóre tentokrát 650 diváků vidělo už ve druhé čtvrtině. Poločasový stav 27:7 z pohledu Přerova ještě ve třetím dějství navýšil Zdeněk Šulák. Jeho touchdown potvrdil Jaroslav Ulica a Mamuti vedli už 34:7.

Na dalším přerovském triumfu už nic nezměnila ani snaha hostů v poslední čtvrtině. Po touchdownu Richarda Browna a následné konverzi Draci snížili na konečných 34:16.

Přerov v základní části 2. ligy čekají ještě tři utkání. V sobotu zajíždí na hřiště posledního Třince, pak sehraje souboj s Příbramí a na závěr svede boj s aktuálně druhými Prague Black Panthers.