Kozlovice symbolicky zakončily nepříliš povedenou sezonu prohrou s Havířovem

769

Poslední kolo divize E odehráli fotbalisté Kozlovic už minulý týden v předehrávce na půdě HFK Olomouc. V neděli se tak chtěli Kozli vítězně rozloučit se svými fanoušky na domácím hřišti. Proti Havířovu s hrajícím trenérem Miroslavem Matušovičem ale od začátku utkání tahali za kratší konec.

Už v 5. minutě se po povedené akci prosadil nejlepší střelec soutěže Tomáš Wojnar. Stejný hráč za půl hodiny po podobně povedené kombinaci přidal druhou branku.

Ve druhém poločase přeci jen přišlo ze strany domácích zlepšení. Kozlovice soupeře postupně zatlačily a v posledních dvaceti minutách si vytvořily několik velkých šancí. Sérii gólovek zakončil v 78. minutě snížením Petr Nekuda. Další tutovky v závěru zlikvidoval gólman Havířova Směták. Kozli se se sezonou rozloučili prohrou 1:2.

Kozlovice tedy zakončí sezonu ve středu tabulky na sedmém nebo osmém místě. Po loňském těsném druhém místě, kdy tým do posledního kola bojoval o titul, je to spíše zklamání.