Kozlovice přetlačily v derby nováčka ze Všechovic a zůstávají stoprocentní

1170

Fotbalovým šlágrem přerovského okresu byl nedělní souboj Kozlovic ve Všechovicích. Ambiciózní nováček divize E chtěl na domácím hřišti urvat první body po smolné prohře 3:4 v Šumperku. Kozli zase chtěli navázat na skvělý domácí obrat z 0:2 na 3:2 s Bzencem.

Do utkání lépe vstoupili Kozli. Do obrovských šancí se dostávali Nekuda, Šrom nebo Štěpán Přikryl, který sám před brankářem zaváhal. Chyběl kousek, do šaten se ale šlo za bezbrankového stavu.

Trenér Všechovic Zbyněk Vinklar si pro druhý poločas schovával v rukávu eso jménem Tomáš Orava. Tento příchod okamžitě rozpumpoval ofenzivu Tatranu. Ani důrazný útočník ale první gól utkání nevstřelil.

V 68. minutě se tak dočkali hosté. Štěpán Přikryl se uvolnil na pravém křídle a Martin Schlehr z bezprostřední blízkosti protlačil míč do sítě.

Kozlovice nemusely mrzet ani další nevyužité šance. Z hřiště nováčka si odvezly všechny tři body a výhru 1:0. Společně s HFK Olomouc a Hranicemi mají plný bodový zisk.

Potvrdit stoprocentní bilanci chtějí Kozlovice v neděli na domácím hřišti. Od 16.30 přivítají Skaštice.