Florbalisté vstoupili do nového roku vítězně, na třetí Šumperk poté už nestačili

890

Domácím dvojutkáním vstoupili do nového roku florbalisté FBC Přerov. V sobotu přivítali v hale Spartaku poslední tým divize z Uničova, který ovšem ukázal ve druhé třetině své kvality. Až díky brance Lukáše Kaďorka z 55. minuty dostali Přerované duel do prodloužení, které zvládli a zvítězili 5:4.

V neděli pak Přerov odehrál těžký zápas proti třetímu týmu tabulky ze Šumperku. Po bezbrankové první třetině se do posledního dějství šlo za vyrovnaného stavu 1:1. Hosté však ve třetí třetině potvrdili roli favorita, dvěma góly rozhodli o své výhře 3:1.

FBC Přerov tak patří desáté místo divizní skupiny D před Vsetínem a Uničovem. Soutěži vévodí Hranice před druhým Šumperkem a třetí Orlovou.