Florbalisté Přerova doma nestačili na druhý Třinec, z hřiště třetího Krnova dovezli bod

827

Další domácí utkání sehráli divizní florbalisté FBC Přerov v sobotu proti Třinci. Přerované chtěli navázat na dobrý výkon z předešlého týdne, kdy dlouho trápili suverénního lídra tabulky ze Šumperka.

Také aktuálně druhý Třinec ale má své kvality a v hale Spartaku je předváděl od samotného úvodu. Rychlou ztrátu 0:2 sice ještě Přerované dokázali smazat, hosté se ale dostali v první třetině do vedení 5:2. Vyrovnaná byla pouze druhá třetina, v závěrečném dějství Třinec přidal další góly a nakonec odjel s jasnou výhrou 11:4.

V neděli si ale FBC spravil chuť. Z hřiště třetího Krnova odvezl bod za prohru 4:5 v prodloužení. V tabulce divize E tak Přerov zůstává na desátém místě tabulky.