Famózní obrat! Kozlovice třemi góly ve druhé půli zničily Vsetín

853

S cílem ukončit čekání na jarní výhru vstupovali fotbalisté Kozlovic do druhého domácího utkání po zimní přestávce. Jenže po prvním poločase prohrávali smolně 0:2 a s bodovým ziskem to vůbec nevypadalo dobře.

Ve druhém poločase však Kozlovice soupeře zmáčkly na jeho obrannou polovinu a gól Štěpána Přikryla nastartoval nevídaný obrat. Kozli vyrovnali v 67. minutě, po dlouhém autu dotlačil míč do brány stoper Alex Řehák. Po 80 minutách ale jejich tlak trošku opadl a výborný Kadlec v bráně musel svůj tým opět podržet.

Rozhodnout tak mohl Martin Schlehr. Ofenzivní záložník se po zdravotních problémech na jaře vrátil do sestavy a v 87. minutě po přihrávce Galetky dokonal skvělý obrat.

Kozli po výhře 3:2 poskočili na deváté místo tabulky a jsou jen dva body od pátých Dětmarovic.