Do Kozlovic přijela Sigma Olomouc i s několika hráči z A-týmu!

957

Atraktivní přátelské utkání sehráli v úterý 23. července fotbalisté Kozlovic. Do sportovního areálu u Přerova dorazil B-tým Sigmy Olomouc. Ten však doplnilo několik fotbalistů z áčka a Kozli tak na vlastní kůži změřili síly s velkou kvalitou.

V dresu Sigmy se představil třeba náhradní brankář Mandous, obránci Štěrba, Kerbr a Látal, záložník Zmrzlý a hlavně bosenská posila Hanáků – Ismar Tandir.

Právě vytáhlý útočník ve 32. minutě otevřel skóre utkání. Kozlovice se ale držely a dokázaly si i díky dobrému a rychlému přechodu do útoku vytvořit nadějné situace.

Sigma v poločase prostřídala a po změně stran diktovala tempo hry. Další dvě branky přidali VoleskýKerbr. Kozlovice padly 0:3, za svůj výkon se ale nemusí stydět.