Zubři otočili zápas s Frýdkem a jsou dál druzí!

1063

Souboj druhého týmu tabulky s předposledním nabídlo utkání 12. kola Chance ligy mezi hokejisty Přerova a Frýdku-Místku. V první třetině Zubři sice prohrávali už 0:2, po gólech zbrusu nové posily Čápa, Šimona Kratochvila, Goiše, Sýkory a Navrátila však otočili na konečných 5:3.

„Už druhých dvacet minut jsme začali soupeře přehrávat. Chtěli jsme pokračovat v aktivním hokeji, který nám přinesl pomalý obrat. To se nám povedlo, pochvala patří celému týmu od gólmana po posledního hráče ve čtvrté lajně.“

trenér hc zubr přerov petr dočkal

Zubři se tak udrželi na druhém místě prvoligové tabulky, dva body za Českými Budějovicemi. Třetí Vsetín ztrácí na Přerov bod a má zápas k dobru, stejně jako Kladno.

HC Zubr Přerov – HC Frýdek-Místek 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 20. Čáp (Pšurný), 30. Š. Kratochvíl (Pala, Sýkora), 36. Goiš (Navrátil, Hejcman), 41. Sýkora (Š. Kratochvíl, Doležal, 43. Navrátil (Hejcman) – 9. Przybyla (Husák), 14. Polanský, 35. Hladoník. Rozhodčí: Šutara, Veselý – Poruba, Rožánek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváci: 1726.

Přerov: Klimeš – Pala, Čáp, M. Novotný, Zbořil, Černý, Malina, Pohl – Doležal, Sýkora, Š. Kratochvil – Procházka, Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Zmeškal, Moučka, Indrák. Trenéři: Kamil Přecechtěl, Petr Dočkal.

Frýdek-Místek: Daneček (43. Hlaváč) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Krisl, Kovář, Hrachovský – Kofroň, Mikulík, Klimša – Hladonik, Polanský, Rudovský – Christov, Š. Novotný, Przybyla – Motloch, Kuťák, Kaukič. Trenér: Jiří Juřík.