Viktorka v prvním divizním utkání těsně padla se Salvičínem

1119

Fotbalisté přerovské Viktorky jsou zpátky v divizi a mají za sebou ostrý vstup do soutěže. V sobotu hostili silný Slavičín. Přes dobrý výkon ve druhém poločase na soupeře nestačili a padli 0:1.

„Ve druhém poločase jsme byli rovnocenným soupeřem, naše hra dostala nějakou tvář, ale potvrdilo se, že v zakončení nebo předfinální fázi stále kvalitu postrádáme,“ zhodnotil utkání trenér 1. FC Viktorie Přerov Richard Švehlík.

1. FC Viktorie Přerov – FC TVD Slavičín 0:1 (0:0)

Branka: 65. Žůrek. Rozhodčí: Řezníček – Svoboda, Hubený. ŽK: Bogdaň (Přerov). Diváci: 132.

Přerov: Bělík – Koplík, Omelka, Václavíček, Zimčík – Blažkovský (84. Krejčíř), Bogdaň, Rybka (75. Macháček), Horák – D. Chuda (46. Bubeník), Koller. Trenér: Richard Švehlík.

Slavičín: Vypušťák – Kocián, Fojtík, T. Švach, Mezírka – Goňa (59. Žůrek), Kalus, Zvoníček, Školník (90. Horáček), P. Švach – Vaculík (81. Salajka). Trenér: Petr Slončík.