Viktorka sahala na první výhru sezony, se Vsetínem nakonec jen remizovala

1026

S cílem konečně urvat první vítězství od návratu do divize šli fotbalisté Viktorky do sobotního domácího utkání se Vsetínem.

A dlouho to vypadalo velice nadějně. Ladislav Dlouhý poslal už v šesté minutě svůj tým do vedení. V 79. minutě však ze standardní situace překvapil brankáře Bělíka střelou k tyči Jan Stuchlík.

Viktorka tak se Vsetínem remizovala 1:1 a po devíti kolech má na kontě tři body za tři remízy. Patří jí předposlední 15. příčka.

1. FC Viktorie Přerov – FC Vsetín 1:1 (1:0)

Branky: 6. Dlouhý – 79. Stuchlík. Rozhodčí: Sivera – Trigas, Dudek. ŽK: Dlouhý, Rybka, Omelka, Zimčík (všichni Přerov). Diváci: 101.

Přerov: Bělík – Omelka, Václavíček, Bubeník – Koplík (85. Macháček), Dostál, Kocian, Rybka (76. Horák), Zimčík – Dlouhý, Blažkovký (76. D. Chuda). Trenér: Richard Švehlík.

Vsetín: Eliáš – Řeřucha, Matůš, Maček, Surovec (87. Janků) – Mydlář, Foltýn, Bublák, Jaroš (75. Zuzaňák) – Hořelica (55. Stuchlík), Naňák. Trenér: Miroslav Mičega.