Fotbalisté 1. FC Viktorie Přerov ovládli sobotní přestřelku s Velkými Losinami a zvítězili 3:2.

1780

Zajímavou přestřelku nabídlo sobotní utkání 20. kola krajského přeboru mezi fotbalisty přerovské Viktorky a Velkými Losinami. Přerované chtěli po dvou porážkách doma zvítězit a vrátit se tak na vítěznou vlnu.

Jenže už v 9. minutě prohrávali 0:1. Rozhodčí posoudil Koplíkův zákrok ve vápně jako penaltový, hosty tak poslal do vedení Petr Linet.

Viktorka se pak ale probudila a začala být aktivnější. Pěkná střela Kollera ze standardky skončila pouze na břevnu. Také druhý gól utkání padl z penalty. Chvilku před odchodem do šaten zkušeně srovnal přerovský kapitán Ondřej Václavíček.

Jenže v 65. minutě ztrestal chybu Viktorie střídající Jan Mičunda a Velké Losiny opět vedly. Přerované však bojovali dál. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Nejprve se domácím rychle a efektivně podařilo sehrát rohový kop. Přihrávka Kollera našla Davida Chudu, bylo opět srovnáno.

Hrdinou zápasu se v 76. minutě stal Martin Koller. Po ideálním pasu Malendy vystřelil Přerovu výhru 3:2 a důležité tři body.

Gólová oslava ala Mario Balotelli také stála za to. Přerovskému útočníkovi vůbec nevadila následná žlutá karta.

Už v úterý Viktorka opět na domácím hřišti hostí poslední Rapotín. V případě výhry by se Přerované posunuli na třetí místo tabulky.