Kampaň Daruj krev, zachraň život!, jež odstartovala vloni v lednu, pokračuje také v tomto roce. Patrony jednotlivých měsíců se letos stali přerovské firmy, úřady nebo sportovci. V lednu přišli darovat krev zaměstnanci technických služeb, které v únoru vystřídali pracovníci magistrátu.
Více ve videoreportáži




