Slavnostní atmosféra se včera nesla Městským domem, kde probíhala promoce Vysoké školy logistiky v Přerově. Absolventi magisterského studia si zde během akademického obřadu převzali vysokoškolské diplomy. Velkou roli během pětiletého studia sehrála také podpora jejich blízkých, kteří byli přítomni tomuto velkému okamžiku.
Více ve videoreportáži




