Florbalisté bojují o Národní ligu. Proti Mohelnici srovnali sérii suverénní výhrou

317

V těžké pozici vstupovali přerovští florbalisté do odvety play-up s Mohelnicí. V sobotním utkání totiž nedokázali naplnit roli mírného favorita a padli 1:3. Bojovné utkání totiž lépe zvládli hosté, kteří ve třetí třetině uhájili náskok.

Nedělní utkání ovšem bylo od začátku v režii Přerova. Ten šel v polovině zápasu po gólu Chuděje už do vedení 4:1. Ve třetí třetině se ještě trefili Kavka, Pavlík a Kowalik. Domácí rozebrali soupeře a zvítězili zaslouženě 7:2.

O víkendu tak Přerov bude chtít v Mohelnici zvítězit v obou zápasech a postoupit do druhého kola play-up.

Případné rozhodující páté utkání by se hrálo s největší pravděpodobností ve středu v přerovské hale, která opět nabídla oběma soupeřům parádní atmosféru srovnatelnou s nejvyššími soutěžemi.