News

V Přerově došlo k vraždě, policie podezřelého zadržela několik hodin po činu

  • Napsal(a)  Anna Sýkorová
  • Tisk
Foto: Televize Přerov Foto: Televize Přerov

V Přerově došlo v noci na pondělí k vraždě  muže. Policie zadržela osmnáctiletého mladíka a obvinila ho z obzvlášť závažného trestného činu, jehož motivem byly osobní spory a svou roli sehrál i alkohol. Přerovští policisté přijali oznámení o mrtvém devětapadesátiletém muži v jednom z bytů v ulici Generála Štefaníka v pondělí ráno, následná pitva potvrdila, že muž zemřel násilnou smrtí. V posledních měsících byly z bytu podle sousedů často slyšet hádky a za zavražděným mužem chodila podivná individua.

"Bylo to tady pořád stejné, přišli opilí a dělali nepořádek. Začalo to více na podzim, ale občas se to stalo i před tím. Konečně se tady teď po několika měsících vyspíme," komentovala případ sousedka zavražděného.

Podezřelého osmnáctiletého mladíka zadrželi kriminalisté několik hodin po činu. V minulosti už má záznam v trestním rejstříku za násilné a majetkové delikty, s obětí nebyl v příbuzenském vztahu. Podle dosavadních výsledku vyšetřování se muži pohádali. Mladší z nich staršího brutálně napadl a způsobil mu smrtelná zranění.

TV Přerov

Top Desktop version