Zubří juniorka v domácí premiéře smetla Vsetín

840

Tvrdý boj, celkem 26 vyloučení, bezbranková první třetina, nakonec ale premiérová výhra juniorů HC Zubr Přerov v letošním ročníku extraligy. Zubři po postupu mezi elitu nejprve trošku smolně padli ve Vítkovicích, doma proti Vsetínu však hostům nedali šanci a zvítězili vysoko 5:0.

Další utkání sehraje Přerov v pátek na ledě Třince, doma se představí v neděli od 16 hodin proti Havířovu.

HC Zubr Přerov – VHK Robe Vsetín 5:0 (0:0, 1:0, 4:0 – N 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 22. Borot (Kylnar, Indrák), 43. Indrák (Kylnar, Tischer), 46. Borot (Indrák, Kylnar), 47. Hradil (Zmeškal, Vlček), 60. Indrák (Takáč, Tischer), rozhodující nájezd Kylnar. Rozhodčí: Kubíček – Bubela, Zedník. Vyloučení: 12:14, navíc Pernický (Vsetín) 10 minut osobní trest, Ondračka (Vsetín) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 288. Střely na branku: 29:33. Průběh utkání: 5:0.

Přerov: Šimonů – Kopeček, Tischer, Takáč, Holík, Gréč, Moučka, Vlček – Kristek, Hradil, Borot, Indrák, Dvořáček, Zmeškal, Šimanský, Kylnar, Tarnoczy. Trenéři: Verlík, Kudělka, Školoud.