Přerov Mammoths poprvé v sezoně padli. Proti Ústí nad Labem Blades to ale byly nervy až do konce!

1825

Nabitá sobota nabízela širokou škálu sportovních zážitků. Na stadionu SK Přerov v Alšově ulici sehráli od 15 hodin čtvrté utkání sezony přerovští Mamuti. Ti v předešlých duelech druhé ligy amerického fotbalu pokaždé zvítězili, tentokrát však přivítali silné Ústí nad Labem.

Přerované navázali na dobré vstupy do utkání. Po první čtvrtině vedli zásluhou field goalu Jaroslava Ulicy 3:0. Rozhodlo ale druhé dějství. Hosté v něm zaznamenali dva touchdowny a otočili na 3:14.

Jenže Mamuti se nevzdali a ve čtvrté čtvrtině nejprve snížil opět Ulica, minutu před koncem se navíc touchdownem postaral o pořádné drama Michal Stoklásek. Další body už ale Přerov nepřidal a poprvé v sezoně tak prohrál – 12:14.

V tabulce jsou Mamuti druzí, stejnou bilanci tří výher a jedné porážky má i první Ústí a třetí Vysočina. V neděli cestují Přerované do Prahy k odvetnému utkání s Hippos.