Paráda! Vodní pólisté KVP Přerov potřetí v řadě ovládli základní část nejvyšší soutěže.

2000

Vodní pólisté Přerova potřetí v řadě ovládli základní část 1. ligy. Rozhodl o tom poslední zápas v domácím bazénu, kdy KVP v dramatické bitvě nakonec porazil druhou Kometu Brno těsně 9:8.

Hosté sice po první půli vedli 5:4, Přerované ale díky výborné třetí čtvrtině strhli stav utkání ve svůj prospěch a výhru už si pohlídali. Znamená to, že do semifinále nejvyšší soutěže půjdou z první pozice a narazí na pražskou Slavii.

Semifinálová série se Slavií startuje o víkendu 14. a 15. dubna dvěma utkání v Přerově. Hraje se na tři vítězné zápasy, v případě vyrovnaného stavu 2:2 rozhodují pokutové hody po skončení čtvrtého duelu.