Mladší dorostenci HC Zubr Přerov, postoupili do semifinále extraligy!

1134

Ve formě hrající starší dorost Zubrů aktuálně bojuje o extraligu. To mladší dorost se v nejvyšší soutěži dostal do čtvrtfinále play-off, kde narazil na Zlín. Na ledě soupeře navíc zvítězil 4:1 a v úterý doma mohl potvrdit postup. Jenže Zlín přijel v silné sestavě a od začátku bylo jasné, že to Zubři budou mít obrovsky těžké.

Jenže Přerované jsou velcí bojovníci. Přestože duel odehráli pouze s pěti obránci a deseti útočníky, vedli ve 27. minutě po gólech Fencla a Ryšavého 2:0. Berani snížili ve třetí třetině zásluhou Lužy, na jeho branku však okamžitě odpověděl Ryšavý. Zlín pak už jen korigoval na 2:3 a ze závěrečného velkého tlaku nakonec nic nevytěžil. Zubři se radovali s postupu do semifinále extraligové skupiny B.

Na semifinálového soupeře si Přerov ještě musí počkat. Již ve středu večer však odstartovaly zápasem s Jabloncem nad Nisou boje staršího dorostu, který by rád postoupil taktéž mezi tuzemskou elitu. Reportáž z tohoto duelu vám přineseme v pátečním vysílání Přerovských aktualit.