Mikulášský duel Zubrů s Jihlavou byl vyrovnaný. Nakonec se radoval lídr ligy

934

Souboj s lídrem tabulky na přerovský zimní stadion nepřilákal v den mikulášských nadílek velký počet fanoušků, ti, kteří přišli, sledovali výborný a vyrovnaný duel Zubrů s Jihlavou. Domácí mohli litovat nevyužitých šancí, nakonec padli 2:4.

Zatímco na přerovském náměstí naděloval Svatý Mikuláš, také v MEO Aréně se schylovalo k předvánočním radovánkám. V dalším oslabení Zubrů ujeli Goiš se Zbořilem a Mikuláš Zbořil po krásné protisměrné kličce srovnal na 2:2.

Hokejové sladkosti však nerozdával pouze Mikuláš. Ve 34. minutě to byl Lukáš Anděl, kdo potřetí poslal Duklu do vedení. To už Jihlava přes spoustu střel domácích ve třetí třetině udrželi. Ve 48. minutě navíc zvýšil na 2:4 Werbik, což Zubry po nevyužitých šancích zlomilo.

„S výkonem spokojený jsem, protože kluci odvedli maximum, na co v současné době mají. Hráli jsme poctivý a zodpovědný hokej. Vytvořili jsme si velkou řadu šancí, ale bohužel jejich proměňování, to je taková malá katastrofa.“

kamil přecechtěl, trenér hc zubr přerov

Zubrům tak po vstupu do druhé poloviny Chance ligy a prohře 2:4 patřilo osmé místo tabulky.