Kozlovice vstoupily do jarní části sezony smolnou prohrou v Hranicích.

1289

Fotbalisté Kozlovic se minulou sobotu dočkali startu divizního jara. V Hranicích ale v okresním derby nepotvrdili roli mírného favorita a prohráli 0:1. Utkání nakonec hráli na tamní umělé trávě, což více vyhovovalo domácím.

Ale pěkně popořadě. První poločas nenabídl zrovna pěknou fotbalovou podívanou. Paradoxně však přinesl jediný gól střetnutí. Ve 23. minutě se po rohu prosadil hranický útočník Adam Kušner.

Druhý poločas, to však byla jiná. Kozlovice na soupeře vlétly a vytvořily si viditelnou převahu, ale hlavně několik jasných gólových příležitostí. Skórovat mohl nejprve hlavou Řehák, poté několikrát Galetka, ale také Filip Přikryl. A jednalo se o stoprocentní příležitosti. Hrdinou zápasu se tak stal hranický brankář Tomečka.

Už v neděli hostí Kozlovice desátý Bohumín. První domácí utkání jara startuje v 15.30.