Hokejisté HC Zubr Přerov si před play-off s HC Slavia Praha zvedli sebevědomí!

1241

Poslední neznámé do rovnice zvané play-off dosadilo sobotní 52. kolo hokejové WSM ligy. Zubři přivítali České Budějovice s vědomím, že s největší pravděpodobností narazí ve čtvrtfinále na pražskou Slavii. Ve hře však stále bylo také Kladno.

Nakonec se potvrdily papírové předpoklady. Prostějov vysoko padl na Kladně a Přerované si poradili se silným Motorem v poměru 5:3. Sice po brance Vlastimila Dostálka prohrávali po první třetině 0:1, v prostředním dějství však rozpoutali brankovou smršť.

Na 1:1 srovnával Matouš Kratochvíl, poté přišly na řadu chvíle ve formě hrajícího mladíčka Jakuba Navrátila. Ten dvěma góly otočil na 3:1. Ještě před druhou sirénou pak upravil na 4:1 Martin Novotný.

Motor ještě dvěma góly ve třetí třetině utkání zdramatizoval, v posledních vteřinkách však upravil do prázdné klece po bratrské spolupráci Šimon Kratochvíl.

Přerované už v pondělí odcestovali do Prahy, kde v úterý a ve středu vyzvou neoblíbeného soupeře. Od návratu do první ligy se Slavií vyhráli pouze dvě ze dvanácti soutěžních utkání.

Čtvrtfinálová série se do Přerova přesune na víkend. V sobotu i v neděli utkání startují v 17 hodin. Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na pokladně MEO Arény i na internetu od pondělí 26. února. Majitelé permanentek přitom do středy dopoledne mohou využít předkupního práva. Bližší informace o prodeji vstupenek najdete na webu www.hokejprerov.cz.