Fotbalisté FK Kozlovice potřetí v řadě doma ztratili. Proti Novým Sadům však prohrávali už 0:2, nakonec vybojovali alespoň bod.

914

Fotbalisté Kozlovic nastoupili do dalšího domácího divizního utkání netradičně se třemi obránci. Na vině byla hlavně velká marodka. Chyběl kapitán Martin Král, křídelník Kyselák, od začátku nemohl nastoupit ani středopolař Schlehr.

Soupeř z Nových Sadů navíc od začátku prokazoval kvalitu. Vyrovnané utkání se rozhodovalo až po změně stran. A pro domácí se nevyvíjelo vůbec dobře. Po rohu se v 57. minutě trefil Samek, v 63. minutě už to bylo dokonce 0:2 po gólu Koppa.

Okamžitou a parádní odpověď však měl připravenou nejlepší střelec Kozlovic Petr Nekuda. Uběhla zhruba minuta a domácí útočník se trefil parádně, bylo sníženo.

Třináctá Nekudova branka v sezoně Kozlovice nastartovala. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Opět u toho byl Petr Nekuda. Ten agresivně napadal domácí obranu, ta pak chybovala, Kopp tentokrát hlavou přeloboval vlastního gólmana.

Času na obrat bylo dost, další branka už však nepadla. Kozlovice tak doma ztratily už potřetí v řadě a v divizní tabulce jim patří pátá příčka.

Nabitý zápasový program navíc pokračuje. Šanci zlomit menší krizi budou Kozli mít v neděli na hřišti trápícího se Brumova. Hned ve středu pak zajíždějí na horkou půdu Frýdlantu nad Ostravicí.