Fotbalisté FK Kozlovice v generálce přehráli vedoucí tým divize TJ Sokol Ústí jasně 3:0.

1508

Fotbalisté Kozlovic sehráli v neděli poslední utkání zimní přípravy. A byla to kvalitní generálka, Kozli vyzvali na umělce v Hranicích vedoucí tým divize z Ústí.

To se ale v přípravě hodně výsledkově trápilo. Naopak Kozlovice porážely i třetiligové celky a herní pohodu potvrdily také v neděli. Po vyrovnaném prvním poločase vedly 1:0 díky brance zimní posily útoku Romana Pumprly.

Ve druhé půli pak diktovaly tempo hry. V 68. minutě zvýšil na 2:0 Petr Nekuda. Na konečných 3:0 upravil deset minut před koncem další nový hráč – Lukáš Zelina. Další posila Filip Přikryl ještě v závěru dvakrát upaloval sám na ústeckého gólmana, čtvrtou branku však nepřidal. Jinak ale patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Příchody se kozlovickému trenérovi Matějkovi, jak se zdá, podařily.

Výsledkově výbornou přípravu tak Kozlovice završily skvělým výkonem proti vedoucímu týmu soutěže. Předtím si připsaly skalp třetiligového Hulína i Otrokovic, s Vyškovem remizovaly 2:2.

Už tento víkend měli Kozli vyběhnout ve Slavičíně k prvnímu diviznímu utkání. Jenže Řídící komise pro Moravu rozhodla o celoplošném odložení všech duelů od Moravskoslezské fotbalové ligy, přes divize po mládežnické soutěže. Na vině je nepříznivá předpověď počasí. První duel proto Kozlovice odehrají v neděli 25. března doma proti „béčku“ Opavy.