Fotbalisté FK Kozlovice doma jen remizovali s posledními Petrovicemi 2:2.

1405

Se skvělou domácí bilancí vstupovali fotbalisté Kozlovic do nedělního utkání divizní skupiny E. Z deseti utkání na svém hřišti zvítězili devětkrát, padli pouze s lídrem soutěže z Ústí. Proti posledním Petrovicím tedy nebrali nic jiného než tři body, soupeř však potvrdil, že přes své postavení v tabulce je nepříjemným soupeřem.

Už ve 4. minutě se prosadil hostující Daniel Hanusek. Tento průběh utkání Kozlovicím nenahrál.

O vyrovnávací branku se ve 41. minutě postaral nejlepší střelec Kozlů Petr Nekuda. Jeho jedenáctá trefa v sezoně však obrat domácích nenastartovala.

Petrovický Hanusek totiž dvacet minut před koncem přidal druhý gól a vypadalo to na malou senzaci. Bod Kozlovicím vystřelil v 81. minutě stoper Alex Řehák. Domácím určitě nepomohla větší marodka, přesto je remíza 2:2 spíše ztrátou.

Kozlovice okupují čtvrtou příčku tabulky se sedmatřiceti body. Stejně je na tom třetí Havířov, ale také pátý Nový Jičín. A právě s Novým Jičínem sehrají Kozli ve středu od 17 hodin další důležitý domácí duel.