Fotbalisté 1. FC Viktorie Přerov si před zítřejším derby s FC Želatovice pořádně zastříleli. Rapotín zničili sedmi góly!

2145

Ještě před očekávaným derby s Želatovicemi přivítali fotbalisté Přerova poslední tým krajského přeboru z Rapotína. A Den vítězství opravdu patřil Viktorce. Ta hned od začátku potvrzovala roli favorita. První šance sice nevyužila, v 17. minutě ale odstartoval kanonádu Martin Koller. O chvíli později zvyšoval po centru Zimčíka na 2:0 Vít Koplík.

Do konce poločasu se trefil ještě Blažkovský. Vedení 3:0 pak po změně stran postupně navýšili Bogdaň, po individuální akci Horák, Bielko a na konečných 7:0 dával se závěrečným hvizdem David Chuda. Výsledkem byla nejvyšší výhra sezony.

Přerov si tak příjemně zatrénoval před sobotním derby, které se odehraje v Želatovicích. A právě pro Víta Koplíka to bude speciální zápas. Ještě nedávno kopal právě za tamní klub.

Utkání třetího týmu tabulky s šestým je v želatovickém areálu na programu od 16.30.