FK Kozlovice sestřelil Ústí z čela tabulky čtyřmi góly!

1376

Kácení máje a velké oslavy fotbalu v Ústí u Hranic si v sobotu užili také hráči Kozlovic. Vrcholem sportovního odpoledne byl totiž ve tři hodiny divizní zápas v té době prvního týmu soutěže právě s hostujícími Kozly. Ti chtěli navázat na výborný výkon proti dalšímu adeptovi na postup do 3. ligy z Havířova.

A dařilo se jim to dokonale. První velkou šanci domácích přežili a od 20. minuty na hřišti kralovali. Po slepených gólech Štěpána Přikryla a Adama Galetky vedli 2:0. Před odchodem do kabin se navíc hlavou trefil stoper Alex Řehák. Tři inkasované góly v prvním poločase čekal z domácích málokdo.

Po změně stran Kozli pokračovali ve zodpovědném výkonu. A přidali i další gól. Martin Schlehr svou akci zakončil dokonalým dloubáčkem a v 66. minutě to bylo 4:0.

Návrat Schlehra Kozlovicím pomohl. Střední záložník měsíc laboroval se zraněným kotníkem, na závěr sezony se do sestavy vrátil.

Kozli zvítězili 4:0 a na Ústí ztrácejí z pátého místa jen dva body. Soutěž nově vede Dolní Benešov. Na ten Kozlovicím chybí tři kola před koncem body čtyři. V sobotu 9. června navíc hrají na jeho hřišti.

Už tuto neděli žlutomodří přivítají na svém stadionu od 17 hodin dvanáctý Jeseník.