Druholigové Znojmo bylo nad síly Kozlovic

955

Osm set diváků si nenechalo ujít 1. kolo fotbalového MOL Cupu v Kozlovicích. Domácí přivítali atraktivního soupeře z druhé nejvyšší soutěže – Znojmo.

To hlavně v prvním poločase Kozlům předvedlo elitní fotbal v plné kráse. Vedení 3:0 si hosté upevnili po změně stran a zvítězili 4:0. Kozlovice však ve druhém poločase předvedly sympatický výkon.

„První půlka byla jednoznačná, ve druhé už jsme se aspoň trošku nadechli a vytvořili si i gólovou šanci. Znojmo bylo lepší, ale musím kluky pochválit, že ve druhém poločase už jsme chtěli hrát fotbal.“

trenér fk kozlovice roman matějka

FK Kozlovice – 1. SC Znojmo 0:4 (0:3)

Branky: 8. St. Hillaire, 25. Ambrozek, 32. Cihlář, 81. Teplý. Rozhodčí: Dubravský – Horák, Lakomý. ŽK: Kyselák – Krčík, St. Hillaire. Diváci: 780.

Kozlovice: Kadlec – Z. Matějka, Dostál, Řehák, F. Přikryl – Chudoba, Schlehr, Stratil, Pavelka, Kyselák (55. Galetka) – Nekuda (61. Mazouch). Trenér: Roman Matějka.

Znojmo: Veselý – Krčík, Malár, Cheredea, Cihlář (46. Mudra) – Obiechina (60. Teplý), Ambrozek (77. Kučera), Štrombach, Hlůže, Šulc – St. Hillaire. Trenér: Leoš Kalvoda.